iptal ve İade Sözleşmesi

Sahara Bilişim alışveriş sitesine hoş geldiniz. Lütfen www.Saharabilsim.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. 

Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

GENEL

Sahara Bilişim satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. Sahara Bilişim, sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar. 

SİTE İÇERİĞİ 

Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotoğraf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik) Sahara Bilişim un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve Sahara Bilişim bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız. 

FESİH 

Bu sözleşme siz veya Sahara Bilişim tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. Sahara Bilişim de istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının her hangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız. Sahara Bilişim den aldığınız her ürün firmamızın garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden//bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ile iade edebilirsiniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

Sahara Bilişim , üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için lütfen firmamızla başvurunuz. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

Ayrıca müşteri hizmetlerimize info@Saharabilisim.com yollayacağınız e-posta veya 0 555 974 23 34 no 'lu telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden iade işleminiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0 555 974 23 34 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz 

Satın almış olduğunuz ürün kargo edilmeden önce müşteri hizmetlerini (0 555 974 23 34) arayıp iptal ettirebilirsiniz.

Sahara Bilişim -